#znikaj {width:400px; height:300px; position:absolute; left:300px; top:20%; visibility:visible;} #przycisk {position:absolute; left:700px; top:20%; } Zwycięzcy konkursu ,,Ochrona środowiska i ekologia" --->

Zwycięzcy konkursu ,,Ochrona środowiska i ekologia"

11 kwietnia 2018 r. pani wicedyrektor Urszula Przybylska wręczyła nagrody dla zwycięzców szkolnego konkursu ,,Ochrona środowiska i ekologia". Pierwsze miejsce zajęli ex aequo: A. Łagowski (I EI), W. Gorzelińska (II LOT), A. Garczarek (II LOT), N. Bartczak (III LOT), N. Dominiczak (III LOT) i A. Siemiątkowska (III LOT).Konkurs odbył się 14 marca br. w ramach Dni Przedmiotów Ścisłych i wzięło w nim udział ponad 70 uczniów z następujących klas: I EI, I PS, I LOS, II LOI, II LOT, III LOI i III LOT. Nad całością czuwali nauczyciele L. Hopen, M. Gotowała i A. Kwitowska.