Liceum, technikum i szkoła branżowa - "Drzwi Otwarte" w ZSGE

23 kwietnia w ZSGE odbyły się Drzwi Otwarte. Gimnazjaliści mogli szczegółowo zapoznać się z ofertą edukacyjną, która jest bardzo bogata – od technikum zawodowego, przez szkołę branżową aż do liceum. Ponadto na przyszłych uczniów czekało mnóstwo atrakcji – zajęcia warsztatowe i lekcje pokazowe w pracowniach oraz stoiska z informacjami o kierunkach kształcenia. Niewątpliwą gratką były konkursy, w których młodzież mogła wygrać wartościowe nagrody oraz upominki. Całość imprezy uświetniał chór szkolny i zespół OREO. Uczniowie wygrywający w licznych konkursach, innowacje pedagogiczne, ciekawe pracownie, absolwenci odnoszący sukcesy zawodowe – to duma ZSGE. Dołącz do nas i przekonaj się, że w Górniczej marzenia staną się rzeczywistością!