UWAGA!!!

Uczniowie, którzy w deklaracjach przystąpienia do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie zaznaczyli "dostosowanie" otrzymają mailem skan załącznika, w którym dyrektor ZSGE wskazuje możliwe formy i/lub warunki tychże dostosowań. Załącznik należy wydrukować, zaznaczyć zgodę lub jej brak na dostosowanie i po podpisaniu przesłać skan na ten sam adres mailowy, z którego otrzymano dokument, tj. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Uczniowie i absolwenci, którzy zdawali egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie w sesji styczeń - luty 2020, otrzymają pocztą elektroniczną loginy, aby 20 marca 2020 mogli sprawdzić wyniki egzaminu. Dokumenty potwierdzające wyniki egzaminu będą do odbioru w późniejszym czasie. Po zalogowaniu się i sprawdzeniu wyniku, osoby, które nie zdały egzaminu mogą złożyć ponownie deklaracje do 31 marca 2020r. w postaci skanu podpisanego dokumentu (do pobrania ze strony zsge.pl)
Proszę również zapoznać się z informacją https://uczniowie.oke.poznan.pl/cms,788,informacja_o_wynikach_dla_zdajacych_egzaminy_potwierdzajace_kwalifikacje_w_zawodzie_w_sesji_styczen_luty_2020_r..htm