Wirtualne Drzwi Otwarte ZSGE

Szanowni Państwo,
w związku z epidemią koronawirusa nie mamy możliwości organizacji standardowych Drzwi Otwartych Zespołu Szkół Górniczo-Energetycznych im. S. Staszica w Koninie. Ale od czego jest Internet?! _*Już w czwartek, 14 maja 2020 r. o godz. 16.00  będzie można wziąć udział w Wirtualnych Drzwiach Otwartych "Górniczej"*_. Zaprezentujemy naszą bazę, przedstawimy niektórych nauczycieli oraz powiemy, w jakich zawodach kształcić będziemy w roku szkolnym 2020/21. Jak uczestniczyć w Wirtualnych Drzwiach Otwartych ZSGE? Możliwych jest kilka sposobów:

1) Poprzez platformę ClickMeeting, link: https://januszkaminski329.clickmeeting.com/wirtualne_drzwi_otwarte_zsge_konin
Najbardziej polecam ten sposób, bo w trakcie wydarzenia uczestnicy będą mogli brać udział w quizach z nagrodami oraz, na końcu, zadawać pytania. Wystarczy podczas logowania podać swoje imię i nazwisko (w polu Imię) oraz adres e-mail. Uprzedzamy jednak - liczba miejsc na platformie jest ograniczona.

2) Poprzez serwis internetowy YouTube, link: https://youtu.be/uNu4OB3mHWg
Informuję, że udział w wydarzeniu poprzez serwis internetowy YouTube nie daje możliwości brania udziału w quizach oraz zadawania pytań.

3) Na smartfonie - wystarczy ściągnąć aplikację dostępną pod linkiem:
https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.implix.clickmeetingmobile&hl=pl
a następnie podać ID pokoju: 935-971-732

Bardzo proszę wszystkich, którzy mają taką możliwość, o rozpropagowanie powyższej informacji wśród uczniów klas ósmych. Do zobaczenia w "Górniczej" w czwartek, 14 maja 2020 r. o godz. 16.00. Czekamy na Was!

Janusz Kamiński
dyrektor ZSGE w Koninie